niedziela, 8 października 2017

Washpapa

Witajcie:)
Pokażę dzisiaj dwie zaległe prace,które znalazły się  już jakiś czas temu na blogu  sklepu Na Strychu jako moje inspiracje. Wykorzystałam w obu z nich ciekawy materiał, który być może niektórym z Was nie jest jeszcze zbyt znany. Washpapa.Jest to papier, ale jego faktura ,grubość i elastyczność przypomina raczej skórę lub gruby materiał.( Można z niego szyć.!)  Zrobiłam sobie z niego zakładkę do książki oraz okładkę do przepiśnika. Polecam bardzo , kiedy potrzebujecie właśnie czegoś trwalszego i odporniejszego niż papier. Ozdabianie go jest możliwe w identyczny sposób jak na zwykłym papierze.Świetnie przyjmuje wszystkie stemple i media. Jest dostępny w kilku odcieniach i fakturach , a moje koleżanki z DT  Na Strychu również wykorzystały go w innych ciekawych projektach.


Zakładkę ozdobiłam jedynie embossingiem na gorąco i ręcznymi przeszyciami.Przepiśnik  - brulion ,który miał sztywną okładkę , okleiłam washpapą tak samo jak papierem.Gdybyście były zaainteresowane szczegółowymi opisami wykonania  - zapraszam  TUTAJ   oraz   TUTAJ

pozdrawiam ciepło ! :)))

5 komentarzy:

  1. Piękne rzeczy stworzyłaś, szczególnie przepiśnik, jestem nim zachwycona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Od dawna ciekawi mnie ta washpapa - musze w końcu spróbować :) Tobie wyszło super!

    OdpowiedzUsuń
  3. Zaintrygowałaś mnie tym washpapa. wcześnie o nim nie słyszałam. Twój notes jest piekny i i motywuje do podjęcia próby z tym materiałem :)

    OdpowiedzUsuń