Etykiety

sobota, 19 lipca 2014

Wyjaśnienie , wyróżnienie oraz męska kartka

   Na początek wyjaśnienie dla tych, którzy podejrzewają mnie o całkowite olanie - otóż nie, powodem dla którego mnie ostatnio nie ma jest moja praca.Jak co roku najbardziej pracowity czas  przypada na lato,toteż planuję na dobre wrócić we wrześniu i nadrobić zaległości...A na razie  z  dużym opóźnieniem chcę pochwalić się wyróżnieniem otrzymanym od  Doroty ...
Dorotko, bardzo Ci dziękuję za Twoje cenne,zawsze rzetelne i szczere komentarze i Twoją częstą u mnie obecność :) Nie muszę chyba dodawać, jak to dodaje otuchy , wiary i jak jest cenne dla każdej z nas:)

 A na pytanie - "co chciałabyś usłyszeć u bram nieba?" ..
może  " brawo , dałaś radę ! "..:) Przesympatyczy banerek od Dorotki   Jeszcze na koniec ostatnia moja kartka urodzinowa męska  - moje ostatnio ulubione kolory:)

serdecznie pozdrawiam :)

2 komentarze:

 1. Witaj Anetko!

  nie sądzę , żeby ktokolwiek o cokolwiek cię podejrzewał :-)
  Blogowanie ma być przyjemnością a nie orką na ugorze.
  Więc bez stresu. Zero jakiegokolwiek przymusu.

  Możesz a nie musisz :-)

  A zdradzisz co tez za praca tak cię angażuje latem?
  Poniekąd wiem a raczej się domyślam, ale ciekawa jestem co tak dokładniej:-)
  Może być na priv

  Pozdrawiam pourlopowo :D


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałam na priv ale nie doszedł mail...więc tutaj Ci odpiszę...jestem muzykiem,gram w orkiestrze i całe lato to czas festiwali róznych - na miejscu i na wyjazdach...nie ma kiedy się skupić, o innej twórczości nie wspominając...ale jak się okazało jednak jakąś jedną kartkę na parę tygodni się uda zrobić, bo tęsknię za tym i uwielbiam :)

   Usuń